Részletek Rendben!
  • +36-72-242-312

  • 7623, Pécs Rét utca 2.

Blog

Adminisztrátor

  • Fejlesztés
  • Sajtómegjelenés

Karrier

Az egészségügyi szolgáltató rendszerben, a képalkotó diagnosztikai szakterületen működő, kiemelkedő piaci és szakmai háttérrel rendelkező Pécsi Diagnosztikai Központ diagnosztikai képalkotó szakirányú végzettséggel keres munkatársat.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (képi diagnosztika OKJ, főiskolai diploma)
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret

Feladatok:

  • kétműszakos munkarendben a betegvizsgálatok kivitelezése

Előny:

  • szakmai tapasztalat (DEXA,CT,MR)
  • idegen nyelv ismerete
  • precíz munkájára igényes személyiség
  • jó kommunikációs és empátiás készség
  • csapatban történő munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • hosszú távú folyamatos munkavégzés világ színvonalú munkakörnyezetben
  • versenyképes alapbér, bérpótlékok, cafetéria
  • béren kívüli juttatások

Jelentkezni lehet:

  • részletes szakmai önéletrajzzal az info@neuroct.hu e-mail címen
  • jelentkezési határidő: szeptember 25.